Video

Muž se pokusil brutálně ukopat svoji maminku

Stařenka je v kritickém stavu v nemocnici a kriminalisté případ šetří jako pokus o vraždu

pátek 12. dubna 13:18 , aktualizace 13:41

Napadení Vražda Zadržení pachatele

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři


     Ve středu jsme vydávali článek o dceři, která dlouhodobě týrala svou maminku, článek u čtenářů vzbudil veliký ohlas. Bohužel jsme netušili, že se o pouhý den později setkáme ještě s daleko horším zvěrstvem.

Dcera několik měsíců tvrdě týrala svoji maminku

Dcera několik měsíců tvrdě týrala svoji maminku

10. 04. 2019, 16:13, aktualizace 10. 04. 2019, 16:22

Maminku fackovala, bila pěstmi, kopala ji nebo mlátila násadou od koštěte

     Včera ve večerních hodinách došlo v Mariánských Lázních k velmi závažnému násilnému trestnému činu. Toho se měl dopustit 51letý muž na své 73leté matce v jejím bytě.
     Dle mluvčí policie měl syn svoji matku napadnout skutečně velmi brutálním způsobem, bil jí pěstmi do hlavy, mlátil hlavou o zem a nakonec do nebohé třiasedmdesátileté ženy na zemi i kopal. Policejní hlídku naštěstí přivolali sousedé, kteří z bytu slyšeli hluk. Jen díky pohotovým sousedům a rychlosti zasahující policejní hlídky nedošlo k dokonání vraždy.
     Policistům otevřel syn ženy a uvedl, že se v bytě nic neděje, policisté však ženu chtěli vidět. Muž se jim v tom pokoušel bránit, policisté do bytu vtrhli násilím, nalezli zbídačenou a zakrvácenou ležet na zemi již v bezvědomí, poskytli jí první pomoc a na místo ihned přivolali záchrannou službu. V kritickém stavu byla pak napadená žena letecky transportována k ošetření do plzeňské nemocnice.
     Násilník byl policisty i přes značný odpor na místě zadržen. Krajští kriminalisté zahájili úkony trestního řízení ve věci podezření ze spáchání zvlášť závažného zločinu Vražda ve stádiu pokusu. Celý případ kriminalisté v současné době prověřují.
     Nám se podařilo zjistit, že muž v bytě s matkou trvale nebydlel a pouze zde byl na návštěvě, a že se jedná o mnohonásobně trestně stíhaného recidivistu.

Úvodní foto ilustrační

Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.