Aktuálně

Muž se vážně zranil při pádu z hromady dřeva

Z místa pracovní nehody do nemocnice musel být muž transportován letecky

úterý 13. listopadu 13:58 , aktualizace 19:08

Záchranáři

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

     Dnes kolem druhé hodiny odpoledne došlo na farmě u Chodova na Domažlicku k nešťastné události, když zde otec se synem skládali dřevo z valníku.
     Podle prvotních informací měl mladší z mužů spadnout z hromady dřeva a vážně zraněný zůstat ležet v bezvědomí. Dispečink záchranné služby tak na místo vyslal záchranáře nejen pozemní cestou, ale startoval i vrtulník LZS z Líní.
     „Muž narozený v roce 1966 spadl z pyramidy dřeva a s vážným zraněním byl transportován letecky na urgentní příjem Fakultní nemocnice Lochotín," uvedli záchranáři.
     Na místo vyjeli i domažličtí kriminalisté, kteří událost šetří. Ukázalo se, že muže dřevo i zavalilo. "Na muže měly spadnout z valníku trámy. Na místo vyjeli domažličtí kriminalisté a případem se dále zabýváme," řekla nám tisková mluvčí policie.

Foto ilustrační

Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!