Muž si v opilosti spletl byt

Opilce v cizím bytě okradli a jen tak ve spodním prádle vyhodili za dveře

7. listopadu 2018 12:28

Krádež

Partner článku – Optika BORY

     Pořádný trapas se vydařil muži, který pod vlivem alkoholu vešel do bytu v Kraslicích v domnění, že se jedná o jeho byt. Dveře bytu byly odemčené a tak muž vešel v klidu dovnitř a začal se chystat ke spánku. Ve chvíli, kdy se svlékl, přišel do bytu právoplatný majitel bytu a podnapilého muže jen ve spodním prádle z bytu vyhodil.
     Jednalo by se pouze o vtipnou záležitost, kdyby ale nakonec nemusela skončit v rukou policie a překvapivě nakonec obviněným nebyl majitel bytu. Proč to tak dopadlo popsala již mluvčí policie: "Muž, který v bytě žil, chtěl oblečení nezvaného návštěvníka hodit na chodbu, jenže ho ještě před tím měl prohledat a z kapes odcizit peněženku s finanční hotovostí a mobilní telefon. Prázdnou peněženku a oděv měl následně vyhodit do popelnice. Mobilní telefon měl prodat a peníze využít k vlastní potřebě."
     Toto podezření se více jak po měsíčním vyšetřování potvrdilo a policisté sdělili 38letému muži ze Sokolova podezření ze spáchání přečinu Krádež, za což mu v případě prokázání viny hrozí trest odnětí svobody až na 2 roky.

Foto ilustrační

Optika BORY

Naše oční optika Vám nabízí MĚŘENÍ ZRAKU nově MODERNÍ 3D METODOU samozřejmostí je i APLIKACE KONTAKTNÍCH ČOČEK a vybrat si u nás můžete z široké nabídky brýlových obrub dioptrických, slunečních, dětských i sportovních. Těšíme se na Vaši návštěvu.