Aktuálně Foto

Ženu podezřelou z útoku nožem již dopadli a zadrželi

AKTUALIZACE: Dnes ráno pobodala žena muže nožem a z místa uprchla

sobota 13. ledna 18:58 , aktualizace 19:02

Napadení

AKTUALIZACE: Není důvod k obavám veřejnosti, policisté ženu podezřelou z útoku nožem již dopadli a zadrželi. Momentálně se nachází v policejní cele.

Původní článek

  Dnes ráno došlo ve Stříbře v ulici Prokopa Holého k napadení a bodnutí nožem do hrudníku v oblasti zad. Dle prvotní zprávy z místa měla být útočníkem žena a napadeným muž, oba z jedné rodiny.
     Na místo momentálně jedou záchranáři včetně vozu s lékařem a samozřejmě i policisté. Dle prvotní zprávy není bodné zranění vážné a muže neohrožuje na životě. "Muže narozeného v roce 1981 jsme po napadení jinou osobou transportovali do nemocnice Stod na chirurgii," uvedli záchranáři.

     Jak ke konfliktu došlo na místě šetří policisté, zatím k případu uvedli, že 30letá žena nožem napadla 36letého muže a z místa uprchla. Policisté zahájili úkony trestního řízení pro podezření z trestného činu ublížení na zdraví ve stádiu pokusu a po ženě intenzivně pátrají.

     Lidé bydlící v těchto domech nemají ve Stříbře zrovna tu nejlepší pověst, protože jde o městské byty pro sociálně slabší. "Tyhle lidi znám dobře, ona má dvě dcery, o jednu se myslím starají prarodiče o druhou většinou sousedi. Říká se o nich, že berou a občas i prodávají drogy, ale to vím jen z doslechu," uvedla jedna žena z protějšího domu s podmínkou, že neuveřejníme její jméno. Obdobné informace nám na místě uvedlo více osob a ještě doplnily, že o bitky či výhrůžky nožem zde není nouze a u této rodiny nebyly konflikty zdaleka poprvé.