Foto

Muže zradily dveře

Na sociálku vyrazil s téměř pěti promile

čtvrtek 10. června 12:07

Alkohol Městská policie Záchytka

Partner článku – Klimahome

      Pozornost hlídkujících strážníků si včera před jedenáctou dopoledne vysloužil muž, který se se snažil dostat do budovy magistrátu v Martinské ulici v Plzni. Muž totiž, ačkoli bylo odemčeno, nezvládl otevření vstupních dveří a po chvíli zápolení svůj boj s nimi prohrál, načež upadl na chodník. 
      Strážníci vyrazili muži na pomoc a posadili ho na nedalekou lavičku, ale zjistili, že za jeho stavem nestojí zdravotní indispozice, nýbrž pořádná dávka alkoholu. "Při dechové zkoušce se na displeji přístroje objevila závratná hodnota 4,75 promile," uvedla tisková mluvčí strážníků s tím, že muž bez pomoci strážníků nebyl schopen ani chůze. Vyřídit si své záležitosti na sociálním odboru bude moci, až po propuštění z protialkoholní záchytné stanice, kam byl vzhledem k tomu, že ohrožoval své zdraví i život převezen.

Foto MP

 Klimahome

Specialista na klimatizace a tepelná čerpadla. O klienty se postaráme od A do Z: poradíme s výběrem, zaměříme, připravíme kalkulaci projektu na míru, profesionálně nainstalujeme a postaráme se o záruční i pozáruční servis. Dokážeme pomoci i se zajištěním financování a vyřízením dotace.