A zase ten alkohol... Jeden dokonce usnul na železniční trati

Jeden ležel v silnici, druhý na kolejích a třetí byl agresivní

14. listopadu 2017 16:29 , aktualizace 16:31

Alkohol Městská policie Záchytka

     V sobotu 11. listopadu byl strážníky městské policie z Klatov ve čtvrt na dvanáct dopoledne v obci Točník nalezen muž, který ležel na silnici v blízkosti restauračního zařízení. 
     "Strážníci muže předvedli na obvodní oddělení v Klatovech, kde se čtyřiadvacetiletý muž z obce na Plzni-jihu podrobil dechové zkoušce s výsledkem měření 2,79 promile alkoholu. Policisté následně zjistili, že muž je veden v celostátním pátrání, kdy správní orgán pátral po jeho pobytu," uvedla tisková mluvčí policie. Muž byl transportován na záchytku do Plzně.

     V neděli 12. listopadu v osm večer hodin přijali policisté na tísňové lince 158 oznámení, že v prostoru železniční stanice v obci Holýšov leží v kolejišti nějaký muž. Na místo ihned vyjeli holýšovští policisté, které oznamovatel odvedl k ležícímu muži.
     "Třiapadesátiletého muže policisté vyzvali k provedení dechové zkoušky, která byla s výsledkem pozitivním 2,54 promile alkoholu v krvi. Muž se svým jednáním dopustil přestupku podle ustanovení zákona o dráhách," řekla nám tisková mluvčí policie.

     Včera policisté na Švihovsku přijali oznámení o muži, který je doma agresivní a zřejmě je pod vlivem alkoholu.
     "V obci Měčín byl zjištěn osmatřicetiletý cizinec, který se podrobil dechové zkoušce a přístroj naměřil 2,11 promile alkoholu," řekla nám tisková mluvčí policie k tomuto případu. Agresor byl transportován na záchytku do Plzně.

Foto ilustrační