Video

Myslivec postřelil kolegu, ten na následky zranění zemřel

Přes veškerou péči lékařů postřelený muž zraněním podlehl

17. listopadu 2018 15:11 , aktualizace pondělí 19. listopadu 13:10

Smrt Záchranáři Zbraně

Partner článku – Alfa Tactical


     Včera kolem druhé hodiny odpoledne došlo v lese u obce Sulislav k postřelení staršího muže během honu. 
     Na místo okamžitě vyjeli záchranáři i policisté a z Líní vzlétl vrtulník LZS, který pacienta naložil na místním fotbalovém hřišti.
     "Během honu došlo ke střelnému poranění loveckou zbraní ze strany muže narozeného v roce 1976. Na místo vyjeli kriminalisté z Tachova. Okolnosti události se zjišťují a případem se dále zabýváme," uvedla k případu mluvčí policie
     "62letý muž utrpěl střelné poranění na horní končetině a hrudníku. Byl při vědomí letecky transportován na Emergency Fakultní nemocnice Lochotín," doplnila mluvčí záchranářů.

     I přes to, že muž byl podle záchranářů během transportu při vědomí, a přes veškerou lékařskou péči muž večer v nemocnici svým zraněním podlehl.

     "V současné době probíhají výslechy svědků a v případu byla nařízena soudní pitva. Ve věci byly zahájeny úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu usmrcení z nedbalosti" uvedla dnes tisková mluvčí policie.


     Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.