Na bývalou přítelkyni čekal v jejím bytě s nožem

Opilého mladíka museli zadržet policisté

pátek 12. ledna 15:32

Alkohol Záchytka Zadržení pachatele

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři

     Mladý muž zřejmě neunesl rozchod s bývalou přítelkyní a rozhodl se celou situaci řešit velice nevhodným způsobem. Jeho výhružné chování vůči ní trvalo od začátku roku a vyvrcholilo ve středu 10. ledna.
     Mladík totiž použil kopie klíče, kterou si udělal bez vědomí své bývalé přítelkyně, vnikl neoprávněně do jejího bytu v Mariánských Lázních. Tam na bývalo přítelkyni v silně podnapilém stavu čekal s nožem, což samozřejmě v ženě vzbudilo vážné obavy o její zdraví i život. Na místo tedy vyrazili policisté.
     "Muž byl policisty zadržen a poté co orientační dechovou zkouškou u něho bylo zjištěno 1,80 promile alkoholu, byl umístěn na protialkoholní záchytnou stanici. Odtud po vystřízlivění putoval do policejní cely, kde čekal na sdělení podezření za své přečiny.
     Včera policisté z Územního odboru Cheb sdělili devatenáctiletému muži z Chebska podezření ze spáchání přečinů Porušování domovní svobody a Nebezpečné vyhrožování. Policisté dnes podali podnět státnímu zástupci k vydání návrhu na vzetí muže do vazby. V případě prokázání viny muži hrozí trest odnětí svobody až na tři roky,"
popsal tiskový mluvčí policie.

Foto ilustrační

Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.