Na bývalou přítelkyni se vyzbrojil klíčem na kola

Po zbabělém a brutálním útoku skončili dva lidé v nemocnici

24. června 2021 16:08

Napadení Vazba Záchranáři

Partner článku – Alfa Tactical

     Rozchody jsou pro mnoho lidí velice nepříjemné a často dojde i na divoké emoce, ale to, co kvůli rozchodu s dívkou předvedl jednadvacetiletý muž, je daleko za hranou lidského chápání.

    S mužem se rozešla o rok mladší přítelkyně v polovině června a jeho reakce bohužel neukázala ani špetku vyzrálosti či dospělosti. Bývalou přítelkyni totiž začal doslova bombardovat zprávami na sociálních sítích, ve kterých jí opakovaně vyhrožoval, že buď se k němu vrátí, nebo ji k tomu donutí. Upozorňoval ji, že na to má lidi a podobně. Mladá žena zcela pochopitelně dostala strach a domluvila se s kamarádem, aby jí například při cestách z práce doprovázel k autu.
     Jen před několika dny vyhrožování zhrzeného nápadníka vyvrcholilo zbabělým útokem, po kterém skončili dva lidé v nemocnici. V noci ze soboty na neděli se útočník ke dvojici jdoucí k autu v Karlových Varech přikradl zezadu, ženina třicetiletého kamaráda nečekaně udeřil do hlavy klíčem na kola a následně otřeseného muže strhl na zem, kde ho klíčem bil, dokud napadený kladl odpor. Poté útočník přesunul pozornost ke své bývalé přítelkyni, které se nejprve neúspěšně pokusil vytrhnout kabelku, poté nebohou ženu chytil za vlasy a vláčel ke svému autu, přičemž jí také několikrát udeřil klíčem na kola do hlavy a horní poloviny těla a z ruky jí sebral mobilní telefon.
     V dalším bití ženy agresorovi snažil zabránit kolemjdoucí svědek, kterého útočník také napadl a poté z místa odjel. Svědek naštěstí žádné zranění neutrpěl, napadenou dvojici ale museli ošetřit a do nemocnice transportovat přivolaní záchranáři. Pro útočníka si poté dojeli policisté, kteří ho v krátké době nalezli a zadrželi.
     "Kriminalisté zahájili trestní stíhání a muže obvinili ze spáchání dvou zvlášť závažných zločinů těžké ublížení na zdraví spáchaného ve stádiu pokusu, loupeže a také z přečinu výtržnictví. Policejní komisař podal podnět státnímu zástupci k vydání návrhu na vzetí obviněného muže do vazby, ten jej akceptoval a soudce Okresního soudu v Karlových Varech ho poslal do vazební věznice," uvedla k případu tisková mluvčí policie s tím, že muž se popsaného jednání dopustil i přesto, že byl již v minulosti  odsouzen pro přečin výtržnictví. V případě prokázání viny hrozí obviněnému muži trest odnětí svobody až na deset let.

Foto ilustrační

Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.