Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Na Lochotíně byl nalezen mrtvý muž ve stanu

Do lesa za střelnicí vyjížděli nejprve záchranáři a pak i kriminalisté a koroner

Autor: Karel Aleš čtvrtek 22. února 18:11 , aktualizace 18:11

Bezdomovci Policie Smrt

     Dnes po desáté hodině dopoledne byl v Plzni ve stanu v lese za zahrádkářskou kolonií u střelnice na Lochotíně nalezen muž bez známek života.
     Muže nalezl jeho známý, který ho šel navštívit a okamžitě na místo přivolal záchranáře. Bohužel muži již ale nebylo možno nijak pomoci a lékař tak musel konstatovat jeho smrt.

     Na místo proto vyjeli policisté, kteří uzavřeli prostor kolem stanu a přivolali výjezd kriminální policie. K případu vyjeli kriminalisté, technik i koroner a bylo provedeno ohledání těla i místa.

     Lidé, kteří bydlí na nedalekém sídlišti, nám uvedli, že zemřelého znali podle vidění a mělo se jednat o bezdomovce, který zde žil již nějakou dobu.

     Podle tiskové mluvčí policie byl zemřelým muž narozený v roce 1971 a cizí zavinění jeho smrti bylo již předběžně vyloučeno.


Jedna se již o druhého zemřelého, který byl tento týden nalezen v Plzni. O předchozím případu jsme informovali včera v článku:

Berounka opět vyplavila lidské tělo

     Romantickou procházku mladého páru na břehu řeky Berounky u jezu v Plzni Bukovci v úterý v podvečer narušil nečekaný a poněkud děsivý objev. Přímo u jezu totiž studenti ve vodě u břehu objevili lidské tělo bez známek života.

     Na místo samozřejmě okamžitě vyjeli policisté, kteří nález mrtvého muže potvrdili, okolí bylo tedy uzavřeno a byl povolán výjezd kriminální policie, koroner k ohledání těla a o pomoc s vyzvednutím těla z vody byli požádáni hasiči.

     "Můžeme potvrdit nález těla muže v řece Berounce. Totožnost zemřelého zatím není známa, případem se zabývají kriminalisté a byla nařízena soudní pitva jak ke zjištění totožnosti zemřelého, tak i způsobu jeho úmrtí," uvedla nám tisková mluvčí policie.