Foto Video

Na "návštěvě" v pěstírně

Kriminalisté v profi pěstírně zajistili na čtyři stovky rostlin konopí

středa 28. února 08:59 , aktualizace 09:15

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.


     Včera odhalili kriminalisté další pěstírnu marihuany, tentokrát v malé obci na Karlovarsku - Velichově v místním rodinném domě.
     Na základě příkazu soudu provedli domovní prohlídku, při které zjistili, že v přístavku vedle domu, v několika místnostech, pěstuje majitel domu konopí. Za pomoci zbudovaného zařízení pro pěstování konopí a technologií bylo vypěstována na čtyři stovky rostlin konopí různé výšky, především pak vzrostlých rostlin.
     Kriminalisté rostliny konopí zajistili stejně jako dalších přibližně 600 gramů sušiny konopí, které nalezli přímo v domě. Na místě byl zadržen 54letý muž, který byl převezen na policejní oddělení k dalším úkonům. Po expertíze kriminalisté určí výši trestu, která majiteli za nedovolenou výrobu a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy hrozí.
     Za uvedený trestný čin mu může hrozit v případě prokázání viny až desetiletý pobyt ve vězení nebo propadnutí majetku.

Zdroj: PČR

Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!