Foto

Za vážnou nehodou je pervitin a rychlost

Zfetovaná řidička i spolujezdci z auta i z místa okamžitě utekli

1. února 2021 12:28 , aktualizace 18:34

Drogy Nehody

Partner článku – Hop Taxi • 607 277 277

     Včera po deváté hodině večer došlo u kruhového objezdu na třídě 1. máje v Dobřanech k havárii osobního vozu Ford Mondeo. Vůz jedoucí od Štěnovic na Chotěšov najel ve velmi velké rychlosti na chodník, kde srazil sloupek dopravní značky i lampy a několikrát se převrátil.
     Na místo vyjely všechny záchranné složky, ale ještě před jejich příjezdem posádka vozu, včetně jedné zraněné ženy, z místa uprchla. Hasiči provedli zajištění místa nehody, protipožární opatření a zajištění poškozeného sloupu veřejného osvětlení, zatímco policisté v okolí pátrali po posádce vozu.
     "Policisté nedaleko místa nehody zajistili tři osoby, ženu narozenou v roce 1999, ženu narozenou v roce 1992 a muže narozeného v roce 1996," uvedla tisková mluvčí policie, s tím, že podle prvotních zjištění vůz řídila mladší žena a při projíždění pravotočivé zatáčky nepřizpůsobila rychlost. Celá posádka se podrobila dechovým zkouškám na alkohol, které vyšly s negativním výsledkem, ale jiné to bylo u testu na drogy, ten u řidičky a spolujezdce ukázal pozitivní reakci na pervitin.
     Policie se případem samozřejmě dále zabývá.

Foto hasiči Dobřany a PČR

 Hop Taxi • 607 277 277

Jsme sdružení taxikářů v Plzeňském kraji a pro zákazníky udržujeme skvělé ceny. Naši řidiči jsou prověření profesionálové a jsou pro Vás k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, a to buď na telefonu nebo naší mobilní aplikaci.