Foto Video

Když na silnici prší Magnesia - Aktualizováno

Náraz auta lahve minerálek rozhodil do širokého okolí

čtvrtek 30. března 09:55 , aktualizace 15:47

Doprava Nehody

Partner článku – KS Therm


     To si tak jedete po silnici a najednou přímo před vámi přistane obsah téměř celé palety minerálek. Tak přesně takovéto nepříjemné překvapení čekalo v úterý po desáté hodině dopoledne řidiče vozu Škoda projíždějícího u Teplé na Chebsku.
     Řidič Škody bohužel na nastalou situaci nestačil zareagovat a do hromady Magnesií narazil, čímž si nejen poškodil auto, ale také lahve rozhodil do širokého okolí.

     "Já tu nehodu viděl, ten kamion s minerálkami se vyhýbal protijedoucímu kamionu se dřevem a návěsem najel na krajnici. Když to pak rovnal, najel kousek do protisměru, ale strhl to, aby se nesrazil s protijedoucí Škodovkou. Tím se celý návěs rozkomíhal, zlomily se boční zábrany a ten balík vod se rozsypal po silnici.
     Řidič Škodovky pohotově začal brzdit už když viděl roztančený kamion, jinak by to padlo na něj. Takhle dokonce skoro stačil dobrzdit a do těch vod už narazil v podstatě v malé rychlosti, odnesl to jen nárazník,"
popsal nám nehodu svědek a poskytl i video:     Nehoda se naštěstí obešla bez zranění, na místo ale k zajištění prostoru a úklidu musely vyjet dvě jednotky hasičů. Policisté špatné upevnění nákladu devětatřicetiletého řidiče nákladního vozu vyřešili na místě v příkazním řízení, tedy pokutou.

Foto HZS

 


KS Therm

Nabízíme instalatérské, topenářské a plynařské práce včetně revizí. Dodáváme a montujeme tepelná čerpadla, solární systémy, rekuperace, kogenerační jednotky, kotle, podlahové i stěnové topení či kompletní systémy vytápění. Provádíme zateplování budov, výměny oken a stoupaček i kompletní koupelny.