Foto

Spadl ze skútru a narazil do značky

K odpolední havárii vyjížděly všechny záchranné složky

31. března 2021 09:32 , aktualizace 09:32

Nehody

     Včera před třetí hodinou odpoledne došlo na hlavním tahu z Plzně na Karlovy Vary, u odbočky na Nevřen, k havárii skútru Yuki 125. Podle svědků zde měl starší řidič po pádu ze skútru narazit do dopravní značky a utrpět zranění hlavy. Na místo vyjely všechny záchranné složky, záchranáři zraněného a zmateného muže při vědomí ošetřili a následně transportovali na chirurgické oddělení Fakultní nemocnice Plzeň. Hasiči mezitím zajistili místo události a provedli protipožární a opatření.
      Průběh havárie popsala tisková mluvčí policie: "Řidič jel ve směru od Chotíkova na Novou Hospodu a v prostoru křižovatky na obec Nevřeň z dosud nezjištěných příčin z motocyklu spadl. Provedená dechová zkouška byla u řidiče narozeného v roce 1946 s negativním výsledkem."
      Havárii dále šetří dopravní policisté z územního odboru Plzeň-venkov.

Foto: HZS

 


     

Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!