Na soka v lásce si vzal baseballovou pálku a přizval dva kamarády

Trojici mladých útočníků nyní hrozí až desetiletý trest odnětí svobody

středa 24. února 15:04 , aktualizace 18:54

Napadení

Partner článku – TUEBOR General Security

     K brutálnímu útoku, jehož příčinou byla podle našich informací žárlivost, došlo v sobotu 20. února večer na parkovišti v Chebu.
     Trojice mladíků přistoupila k dvacetiletému muži z Tachovska, který je podle našich informací novým partnerem bývalé přítelkyně jednoho z trojice, a na parkovišti stál společně s dalšími lidmi u auta. Zhrzený nápadník společně se dvěma kamarády mladíka napadl nejprve fyzicky, poté jeden z útočníků oběť chytil a druhý začal bít, přičemž kromě pěstí ho do různých částí těla zasáhl i baseballovou pálkou. "Přitom mu měl vyhrožovat zabitím v případě, že mu nevydá peněženku," doplnil tiskový mluvčí policie. Třetí z trojice mezitím vyhrožoval společníkům oběti, aby do útoku nijak nezasahovali.
     Útok zastavila až duchapřítomná poznámka jednoho z posádky vozidla, že se blíží policejní hlídka, po které útočníci z místa okamžitě utekli.
     Napadený mladík musel vyhledat lékařské ošetření a policisté začali po útočnících okamžitě pátrat, což se jim po dvou dnech podařilo.
     "V pondělí 22. února policisté trojici mladíků ve věku 19, 20 a 20 let zadrželi. Chebští kriminalisté zahájili trestní stíhání a trojici mladíků obvinili ze spáchání zvlášť závažného zločinu loupeže," uvedl mluvčí policie s tím, že v případě prokázání viny jim hrozí trest odnětí svobody až na deset let.

Foto ilustrační

TUEBOR General Security

Ostraha objektů • Služba na akcích • Střežení VIP osob • Pulty centrální ostrahy • Projekty PZTS/EZS • Výjezdová jednotka v Plzni, Rokycanech, Sušici, Klatovech, Domažlicích i Tachově • Poradenská činnost