Foto

Nahý muž ve vlastních výkalech a žena s třemi promile

Strážníci bohužel na ulicích musí řešit i vysloveně nechutné případy

16. září 2020 15:13 , aktualizace 15:20

Alkohol Bezdomovci Městská policie Záchytka

Partner článku – Bezpečnostní služba Sany Guard

    Je vpravdě neuvěřitelné, jak hluboko jsou lidé schopni klesnout a dostat se do stavu, kdy jsou schopni vypustit nejen morální, ale i základní hygienické návyky. S takovými případy se pak v ulicích dennodenně musejí potýkat strážníci a ani dnešek nebyl v Plzni výjimkou.

Rozkopu celou Plzeň a všichni ať chcípnou

     K jednomu takovému případu vyjížděli strážníci po desáté hodině dopoledne do Martinské ulice, kde silně opilá žena z místní komunity bezdomovců rozkopávala odpadkové koše. Strážníci ženu i jejího společníka zajistili a podrobili dechovým zkouškám na alkohol, kdy zkouška byla pozitivní s výsledkem u ženy 3,2 promile a u muže 3,4 promile alkoholu.
     Zatímco muž, podle našich informací pravidelný host protialkoholní záchytné stanice, který zde nocoval již více než dvě stě krát, se při příjezdu strážníků choval slušně, žena stále vykřikovala, že rozkope celou Plzeň a že všichni chcípnou. Protože nekontrolovala své chování a ohrožovala ve svém stavu vlastní zdraví, převezli jí strážníci speciálním vozem určeným pro přepravu silně podnapilých osob, tedy takzvaným Hnojníkem, k vystřízlivění na záchytku.

Nahý seděl v autě a kálel pod sebe

     Po poledni jiná hlídka strážníků vyjížděla na parkoviště u obchodního centra Tesco na Borských polích, kde ostraha centra řešila podivného obyvatele jednoho ze zaparkovaných vozidel. Starší muž v odstaveném voze na plném slunci seděl zcela nahý a na otázky strážných, zda je v pořádku, vůbec nereagoval.
     Strážníci v muži okamžitě poznali bezdomovce, se kterým mají co dočinění relativně často a bylo jim zcela jasné, že vozidlo užívá neoprávněně. Muže proto vyzvali aby vozidlo opustil a oblékl se. Při tom zjistili, že muž ve vozidle doslova sedí ve vlastních výkalech.
     Muž uvedl, že odstavený, nezajištěný vůz k přespávání společně s dalšími třemi bezdomovci k přespávání využívá již delší dobu a po ověření totožnosti byl z místa vykázán.    


 


Bezpečnostní služba Sany Guard

Ostraha objektů • Pult centralizované ochrany • Montáže EZS a EPS • Patrolovací služba • Přeprava finančních hotovostí a cenin • Pořádková služba • Poradenská služba v oblasti zabezpečení osob a majetku • Recepční a úklidové služby.