Aktuálně Foto

Zdivočelá Liazka si přejela řidiče, přejela silnici a skončila u sousedů

Nákladní vůz přimáčkl muže, na místo letěl i vrtulník

28. února 2018 11:01 , aktualizace 18:50

Partner článku – Mraknet

AKTUALIZACE: Večer nás kontaktoval řidič vozu a vysvětlil, že když se vysypalo dřevo, vůz se odlehčil a samovolně popojel po namrzlé trávě. Bohužel řidiče srazil na zem zadním kolem a blatníkem.
     Není důvod k obavám o jeho zdraví, jak píše, má dva štychy na obočí a je v nemocnici na pozorování.
     Za celou redakci mu tedy gratulujeme, přejeme rychlý návrat domů a mnoho dalších kilometrů bez nehod.

Psali jsme

     Dnes kolem půl jedenácté dopoledne došlo u Skořic na Rokycansku k dopravní nehodě nákladního vozu značky Liaz. Na místo vyjeli záchranáři, policisté a startoval také vrtulník.

      Řidič přijel se sklápěčkou Liaz k domu, kde začal skládat naložené dřevo a podle informací z místa pak vystoupil z kabiny a šel se podívat, jestli skládání dřeva probíhá tak jak má. Muž předtím ale zřejmě vozidlo řádně nezajistil, to se následně samovolně rozjelo a částečně muže přejelo. Podle předběžných informací měl poraněnou nohu a zranění na hlavě. Poté co se vůz zbavil svého řidiče, pokračoval v jízdě, přejel přes silnici a narazil do oplocení domu, kde zůstal stát.

     Pro zraněného muže letěl vrtulník LZS, ale nakonec se ukázalo, že zranění nejsou vážná ani život ohrožující, muže narozeného v roce 1949 transportovali pozemní cestou pouze na chirurgii do Rokycan a vrtulník se vrátil na základnu prázdný.


Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.