Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Vážná dopravní nehoda, nákladní vůz skončil na střeše

Na místě krom záchranářů a policistů zasahuje i pět jednotek hasičů

Autor: Jana Holá středa 10. dubna 08:24 , aktualizace 09:02

Nehody

Partner článku – Inter distribution


      Včera po půl páté odpoledne došlo na silnici mezi Černošínem a Planou nedaleko obce Svahy k dopravní nehodě, během které se nákladní vůz s pískem převrátil mimo silnici.

      Z místa bylo hlášeno zranění řidiče a větší únik nafty z proražených nádrží, takže k nehodě krom policistů a záchranářů vyjelo i pět jednotek hasičů.

      Zatímco záchranáři si do péče převzali a po ošetření na místě do nemocnice transportovali zraněného řidiče, hasiči zajistili místo nehody, provedli protipožární opatření a zastavili únik nafty z nádrží. Zbylou naftu ještě přečerpají do sběrných nádob a uniklou zlikvidují.

      Okolnosti nehody na místě šetří policisté, jejich vyjádření doplníme hned, jak bude k dispozici.

Aktualizace:

     "Řidič narozený v roce 2004 utrpěl lehčí zranění a transportovali jsme ho na Akutní příjem Fakultní nemocnice Plzeň Lochotín," uvedla nám mluvčí záchranné služby.

      "Řidič jel od Černošína na Planou, vyjel vpravo mimo komunikaci, přejel svodidla a vozidlo se převrátilo na střechu. Škoda byla odhadnuta na 400 tisíc korun. Dechová zkouška na alkohol byla u řidiče negativní," doplnila informace mluvčí policie.

Foto HZS

Inter distribution

Prodejce špičkových značkových klasických i farmářských skleníků a doplňků k nim - přímý dovozce. Vše pro zavlažování skleníků i zahrad. Poradenství a servis.