Sedmdesát tisíc, to již zavazuje! Více než pět let práce, od hledání stop k vrahům až po pátrání po majiteli koťátka

Namalovali obrazce v podobě genitálií

Nezletilí sprejeři posprejovali fasádu domu

středa 22. května 09:28 , aktualizace 11:54

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři

     V první polovině dubna posprejoval neznámý pachatel fasádu jednoho z domů v Boru ve Vítězné ulici. Dům sprejer ozdobil velkým nápisem a nespočtem namalovaných obrazců v podobě genitálií oranžovou barvou. 
     Vzhledem k tomu, že na domě vznikla škoda ve výši deseti tisíc korun, policisté začali intenzivně šetřit, kdo za vandalismem stojí.
     Vypátrání pachatele přineslo překvapení, protože za vandalismem byly děti. "Policistům se podařilo zjistit, že pachateli jsou dva nezletilí chlapci a případem se i nadále zabývají," sdělila nám tisková mluvčí Policie ČR.
     V souvislosti s tím policisté doporučují rodičům, aby se svými dětmi hovořili a zopakovali jim, že se po fasádách domů, autobusových zastávkách či jiných předmětech, které k tomu nejsou určené, nemaluje.

Foto: Ilustrační, jiný případAdvokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.