Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách

Neznámý pachatel zaútočil v tramvaji na dívku

Byli jste v pondělí večer svědky útoku na Masarykově náměstí?

10. ledna 2023 12:20 , aktualizace 12:21

Napadení Pátrání

Partner článku – Alfa Tactical

     Včera ve tři čtvrtě na osm večer došlo v Plzni na Masarykově náměstí v zadním voze tramvaje jedoucí do centra k napadení a zranění mladé dívky. 

     "Mou sedmnáctiletou dceru při vystupování z tramvaje linky číslo 4 naprosto bezdůvodně zezadu pěstí do hlavy udeřil neznámý muž. Útočník byl světlé pleti, střední postavy a středního věku, měl strniště vousů, tmavé oblečení, čepici, asi to byl nějaký kulich, a brýle.
      Dcera si z útoku odnesla šok a pohmožděniny na temeni hlavy. Skutečně nechápu, jak někdo může napadnout v podstatě dítě, holku vážící sotva pětačtyřicet kilo.
     Chtěl bych poprosit svědky události, aby se přihlásili na policejní oddělení Plzeň Střed na Anglickém nábřeží, kde celou událost vyšetřují,"
uvedl nám otec napadené dívky. 

      "Případ napadení dívky neznámým útočníkem z pondělního večera skutečně evidujeme a dále se jím intenzivně zabýváme," potvrdila nám informace tisková mluvčí policie.

Foto ilustrační

Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.