Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Hasiči zabránili pokračování útoku, zahnali pachatele a poskytli zraněnému první pomoc

Policisté šetří noční útok skupinky mladíků na muže se ženou u OC Plaza v Plzni

Autor: Petr Novák sobota 13. dubna 09:48 , aktualizace 11:23

Hasiči Napadení


     V noci na dnešek kolem desáté hodiny u obchodního centra Plaza Plzeň požádal muž, který zde byl na procházce se ženou, skupinku mladíků, aby si přitlumili pravděpodobně bluetooth reproduktor vydávající velice hlasitou hudbu. Na tuto žádost zareagoval jeden z mladíků okamžitým útokem a muže prudce udeřil do obličeje. "Ta rána byla naprosto nečekaná a velmi silná, muž úplně bezvládně upadl dozadu a rozbil si hlavu o asfalt," popsala nám útok svědkyně.

     Pak ale došlo k něčemu, s čímž útočníci nemohli počítat ani v těch nejhorších představách. Celý útok totiž z oken své stanice viděli plzeňští hasiči. Ti se okamžitě vyřítili z budovy a běželi napadenému muži na pomoc.

     Když skupinka mladíků viděla, že hasiči vybíhají ven, okamžitě utekla směrem ke Klatovské třídě. Podle popisu svědků se mělo jednat o velmi mladé chlapce snědé pleti.

     Hasiči poskytli zraněnému muži narozenému v roce 1969 první pomoc a na místo přivolali záchranáře i policisty.
     Na místo se okamžitě sjelo několik hlídek policie a policisté začali po pachatelích v okolí pátrat. Záchranáři si mezitím převzali zraněného muže a po nezbytném ošetření na místě ho transportovali do nemocnice.

     Mluvčí policie nám dnes ráno potvrdila, že se policisté případem zabývájí a po pachatelích nadále intenzivně pátrají.


dokrabic.cz

Jsme přepravní a vyklízecí společnost, která nabízí své stěhovací služby po celé České republice. Zejména se zaměřujeme na vyklízení bytů, stěhování domů nebo provozoven a bourání objektů. Vykupujeme interiérové nebo exteriérové vybavení a techniku.