Foto

Bitou ženu zachraňovali svědci

K několika rvačkám vyjížděli v posledních dnech policisté

26. listopadu 2019 11:13 , aktualizace 11:17

Alkohol Napadení Záchytka

Partner článku – Alfa Tactical

     Hned ke dvěma rvačkám v Kollárově ulici v Plzni vyjížděli v posledních dnech policisté.
     K první došlo v noci z pátku na sobotu 23. listopadu po půlnoci, kdy byla policistům na rohu Kollárovy a Karlovy ulice nahlášena hromadná rvačka asi osmi osob. Po příjezdu policistů a strážníků na místo se ukázalo, že zde mladý opilý muž napadl pěstmi svou přítelkyni. Dívky, kterou opilec bil pěstmi na zemi se zastali kolemjdoucí, kteří z ní agresora strhli.
     Muže poté zajistili policisté. "Muž narozený v roce 1998 při dechové zkoušce na alkohol nadýchal 1,61 promile a byl převezen na protialkoholní záchytnou stanici," uvedla tisková mluvčí policie s tím, že napadený dívka narozená v roce 1998 po útoku musela vyhledat lékařské ošetření.

     K druhé rvačce dvou mužů došlo v Kollárově ulici včera v podvečer. Tato bitka ale skončila ještě před příjezdem policistů a oba aktéři z místa uprchli.


 Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.