Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách

Napadení na Americké třídě

Napadený opakovaně upadal do bezvědomí a přestával se orientovat v místě i čase

17. května 2023 16:30 , aktualizace 17:14

Městská policie Napadení


     V pondělí v půl jedenácté večer bylo na tísňovou linku městské policie hlášeno fyzické napadení na Americké třídě v Plzni nedaleko zastávky MHD Mrakodrap. Na místo okamžitě vyrazila hlídka strážníků, která se nacházela nedaleko, aby oznámení prověřila a případně zabránila dalšímu útoku agresora.

     "Na uvedeném místě zastihli strážníci již jen napadeného, který po útoku zůstal ležet na zemi. Hlídka muži zraněnému v obličeji poskytla nezbytnou první pomoc, přivolala zdravotnickou záchrannou službu a Policii ČR. Na základě získaného popisu od svědka se další z hlídek vydala pátrat v okolí po podezřelém," popsala tisková mluvčí městské policie s tím, že zdravotní stav jednapadesátiletého muže se při čekání na příjezd zdravotníků začal výrazně horšit, opakovaně upadal do bezvědomí a přestával se orientovat v místě i čase. Strážníci se ho proto snažili stálou komunikací udržet v bdělém stavu.

     Zraněného muže si převzali záchranáři a transportovali jej do nemocnice. Na místo dorazili také policisté, kteří si případ převzali.

     Tisková mluvčí policie nám dnes uvedla, že po útočníkovi, který muže napadl a zranil, policisté stále pátrají.

Úvodní foto: IlustračníPdigital

Orientujeme se na výkonnostní kampaně a budování značky na sociálních sítích. Naší expertízou jsou PPC kampaně a správa sociálních sítí (obsah i výkonnostní kampaně).