Foto

Napadení na nádraží

Agresivní ženu s nožem zpacifikovali strážní

pátek 28. ledna 13:03 , aktualizace 13:21

Napadení Zadržení pachatele

Partner článku – Alfa Tactical

     Několik čtenářů se na nás obrátilo kvůli zásahu většího počtu hlídek policistů i strážníků včera kolem půl dvanácté dopoledne v horní hale Hlavního vlakového nádraží v Plzni.

     Případ jsme samozřejmě prověřili a zjistili, že sem hlídky byly vyslány kvůli oznámení o napadení ostrahy. Podle informací přímo z místa zde v prostoru toalet mělo dojít ke konfliktu mezi strážnými a ženou, která podle strážných prostory nádraží navštěvuje často, vybírá kasy na toaletách a v případě přistižení pracovníkům nádraží i ostraze vyhrožuje fyzickým násilím.

    V průběhu včerejšího dopoledne byla tato žena již po jednom konfliktu s ostrahou z nádraží vyvedena strážníky, o několik hodin později se ale vrátila a při vykázání měla ostrahu fyzicky napadnout, přičemž měla strážné podle jejich výpovědi ohrožovat dokonce nožem. 

     Strážní agresivní ženu zpacifikovali a předali k dalšímu řešení policistům. Policisté pak nůž skutečně nalezli ukrytý v odpadkovém koši. Zajištěná žena poté tvrdila, že si nožem na záchodě pouze chtěla nakrájet jídlo.


 


Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.