Foto

Pes napadl rodinu na procházce

Pes utekl opilému muži ze zahrady a zranil otce bránícího štěně i své malé děti

pondělí 19. dubna 11:01 , aktualizace 11:05

Alkohol Městská policie Napadení Zvířata

Partner článku – Klimahome

    Včera odpoledne došlo v Plzni na Lochotíně, nedaleko ranče Šídlovák, k napadení rodiny, která se byla projít s malými dětmi a štěnětem na vodítku. Na pozemku jedné ze zahrad v ulici Ke Krkavci se v té době bavili dva muži, oba byli silně opilí a během jejich zábavy, když jeden z nich otevíral vrátka, proběhl mu ven pes rasy německý ovčák.
     Pes projevil zájem o štěně, ale pak na něj začal útočit, otec rodiny samozřejmě začal svého psa bránit, ale to vlčáka rozzuřilo, a ten začal útočit i na lidi, přičemž muži způsobil menší tržnou ránu na noze.
     S opilými muži se rodině nepodařilo domluvit a na místo proto přivolali městskou policii. Přítomnost přivolaných strážníků napomohla situaci uklidnit, majitel psa předložil strážníkům jeho doklady a za událost se omluvil. Další řešení situace si již účastníci sporu domluvili spolu a další řešení ze strany strážníků již nepožadovali. 


 


Klimahome

Specialista na klimatizace a tepelná čerpadla. O klienty se postaráme od A do Z: poradíme s výběrem, zaměříme, připravíme kalkulaci projektu na míru, profesionálně nainstalujeme a postaráme se o záruční i pozáruční servis. Dokážeme pomoci i se zajištěním financování a vyřízením dotace.