Cholerický řidič zmlátil druhého pouze kvůli zatroubení

Napadený skončil na šití obličeje a policie teď hledá svědky útoku na křižovatce Přemyslova a Tovární

čtvrtek 15. září 18:11 , aktualizace 19:07

Napadení Pátrání

Partner článku – Alfa Tactical

     K naprosto nepochopitelnému a poměrně i brutálnímu útoku došlo nedávno v centru Plzně nedaleko obchodního centra Plaza. Protože se policistům dosud nepodařilo vypátrat útočníka, obrací se nyní na veřejnost s žádostí o pomoc a hledá svědky incidentu, při kterém byl zraněn zaměstnanec Divadla Josefa Kajetána Tyla v Plzni.

     Ke konfliktu došlo ve čtvrtek 25. srpna na křižovatce Přemyslovy a Tovární ulice. "Jel jsem divadelní dodávkou Volkswagen Crafter a stál jsem na semaforu v Tovární, jako obvykle to tam bylo úplně ucpané, řidiči jedoucí po Přemyslově se prostě nacpou do křižovatky a celou jí zablokují, takže jsem se s autem nemohl hnout.
     Když už po několikáté proběhla zelená a pořád se tam nedalo projet, zatroubil jsem na řidičku ve stříbrné Škodě Octavia, která v té křižovatce stála přímo přede mnou, ačkoli tam neměla co dělat, a signalizoval jí rukou, aby se alespoň nějak posunula a já mohl projet do dalších dvou pruhů, které byly v tu chvíli volné,"
popsal nám začátek konfliktu napadený řidič.

     "Ačkoli jsem se snažil komunikovat pouze s tou ženou, z auta za ní vystoupil nějaký chlap a začal na mě řvát, na koho si jako dovoluju křičet, a nadával mi do čuráků.
     Já to nechápal, protože jsem nejenže nekřičel, ale dokonce neřekl ani slovo. Vysvětlil jsem mu, že na nikoho neřvu, že jen potřebuju projet a ta paní blokuje křižovatku. Dál už jsem ho neřešil a koukal dopředu, jestli se to pohne,"
pokračoval napadený s tím, že útočník byl dost vysoký a statný chlap středního věku s nakrátko ostříhanými světlými vlasy. Z jakého vozu agresor vystoupil bohužel neviděl.

     Touto výměnou názorů mohl celý konflikt skončit, bohužel ale měl pro zaměstnance divadla bolestivé pokračování. "Najednou jsem otevřeným okýnkem dostal strašnou ránu do obličeje. Zatmělo se mi a moc si toho nepamatuju, jen že jsem se snažil do cesty případným dalším ranám strčit levou ruku. Když mě přestal bít, v klidu odešel.
     Mě se motala hlava, udělalo se mi špatně, po obličeji mi tekla krev, ani vůbec nevím, jak jsem dojel k Novému divadlu a tam jsem poprosil kolegu, aby mě odvezl na pohotovost,"
ukončil popis útoku muž, který při napadení utrpěl krvácivé poranění obličeje, které si vyžádalo několik stehů, zhmoždění krční páteře a otřes mozku.

      Celou věci se samozřejmě začali zabývat policisté a nyní hledají svědky této události. Pokud jste v uvedenou dobu čekali na tramvajové zastávce Palackého náměstí nebo místem procházeli a viděli jste hádku řidičů nebo dokonce samotný útok, obraťte se prosím na policii na kterémkoli obvodním oddělení nebo na lince 158.

Foto místo incidentu

Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.