Foto

Napadení ženy na Rondelu

Strážníci zajistili podezřelého muže a ženě poskytli první pomoc

neděle 29. ledna 15:20 , aktualizace 17:22

Městská policie Napadení

Partner článku – Plzeňské želvy

     Dnes ve dvě hodiny odpoledne spatřila hlídka městské policie jedoucí po Rondelu v Plzni utíkající ženu se zakrváceným obličejem. Když žena zahlédla strážníky, změnila směr, rozběhla se přímo k nim a volala o pomoc s tím, že jí bije muž, který běží za ní.

     Strážníci muže, který měl taktéž stopy krve na obličeji, na místě zajistili a začali zjišťovat, co se vlastně mezi nimi stalo. Během toho ale muž opakovaně ženu slovně napadal a cosi jí vyčítal. Strážníci tedy oba od sebe oddělili, lehce zraněné ženě poskytli první pomoc a na místo přivolali policisty i záchranáře.

     Záchranáři ženu narozenou v roce 1992 transportovali k dalšímu ošetření do Fakultní nemocnice Plzeň Bory, zatímco policisté si převzali zadrženého muže narozeného v roce 1990. "Mohu potvrdit, že případem se v tuto chvíli zabývají kolegové z obvodního oddělení Vinice," uvedl nám mluvčí policie.

     Podle našich informací nejde o první obdobný konflikt v této dvojici.


 


Plzeňské želvy

Plzeňské želvy je tradiční plzeňské služba na odvoz vozu klienta. Fungují nepřetržitě již od roku 2008 a od té doby odvezly přes 200 tisíc vozů a přispívají tak k větší bezpečnosti na silnicích v Plzni a okolí. Odvoz vozu si můžete volat 7 dní v týdnů na čísle 607 202 202.