Foto Video

Pobodání v Chrástu: Napadli mu dcery, tak vzal na obranu mačetu!

Dva zraněné z místa transportovali záchranáři

11. července 2017 11:39, aktualizace úterý 11. července 14:58

Napadení Zadržení pachatele

Partner článku – Pletiva Dobrý


     Včera došlo k poměrně velmi vážné bitce v chatové kolonii v Chrástu u Plzně. Co se přesně stalo nyní vyšetřují kriminalisté a nám se zatím podařilo zjistit, že muž měl na obranu své rodiny vzít i mačetu.

     "Kamaráda potkala v obci Dýšina parta asi z tamní ubytovny a myslím, že byli i nafetovaní. Kamarád znal pouze jednoho z nich, ale bylo jich asi 6 a ptali se ho kam jde," začala vyprávění žena z Chrástu, která včerejší konflikt viděla.

     "Kamarád jim řekl, že jde do Chrástu, že tam bydlí u známých, které jmenoval. Muži prý řekli, že znají děvčata, co tam také bydlí a že tam tedy půjdou také," pokračovala žena.
      U chaty se ale situace značně zvrtla, dle ženy se měli muži snažit dostat za dívkami násilím a zoufalá matka dcer si na pomoc zavolala manžela, který si proti početné skupině měl vzít i mačetu. V té době už vyděšená rodina volala policii, protože na místě měli i roční miminko.
     Než policisté dorazili, strhla se však pořádná bitka: "Manžel jim šel pohrozit mačetou a jeden z mužů se mu jí pokusil vytrhnout, pořezal se a pak napadl mého manžela pěstmi, pak ho i škrtil a všichni odmítali odejít z našeho pozemku," popsala nám další žena, tentokrát dokonce nedobrovolná účastnice konfliktu.
     My zastihli policisty v nemocnici, když zde střežili jednoho ze zraněných mužů a jejich mluvčí mám potvrdila, že na místě zasahovali, zadrželi pachatele a nyní prověřují celou událost.
     "Muže narozeného v roce 1996 jsme transportovali do nemocnice s bodným poranění hrudníku a muže ročník 84 s tržnou ranou na hlavě. Žádný z mužů nebyl ohrožen na životě," uvedl mluvčí záchranářů.

     Mám se podařilo mluvit i s jedním z útočníků, který k celé věci uvedl, že s verzí ženy nesouhlasí, ale zároveň nechce říct jak vše proběhlo dle něj.
     Uvidíme tedy jak vše rozhodne vyšetřování policie.


Pletiva Dobrý

Nabízíme nejširší sortiment klasických, svařovaných, chovatelských a lesnických pletiv a jiných typů oplocení. Poradíme, jak zvolit pro zabezpečení vašeho pozemku to nejlepší řešení. Vše skladem v Ledcích u Plzně!