Bitka v režii pervitinu

"Unesl mě!" - narkomané zaměstnali několik sanitek a hlídek policie

středa 16. září 16:18 , aktualizace 16:29

Drogy Napadení

Partner článku – Alfa Tactical

     Několik hlídek policie vyjíždělo v sobotu 12. září večer na ubytovnu v Třemošné, kde byla nahlášena rvačka několika osob. 
     Na místě policisté nalezli zraněného muže, který tvrdil, že ho zbylá trojice, dva muži a žena napadli a při potyčce demolovali i vybavení ubytovny, ale že se jim ubránil a všechny zvládl. Oba zbylí muži naopak tvrdili, že agresorem byl zraněný muž, a že vybavení ubytovny zdemoloval on.
     K ubytovně mezitím dorazila posádka záchranářů, kteří si muže s ošklivým, krvácivým zraněním kotníku převzali k ošetření. Když ho ale uložili do sanitky, začal být muž agresivní, křičel a začal kolem sebe kopat, přičemž poškozoval vybavení sanitky. 
     Zatímco s ním měli záchranáři plné ruce práce, přišla jim poslední účastnice konfliktu sdělit, že je v ubytovně již několik dní vězněna proti své vůli a právě ošetřovaný muž jí zde má držet násilím. Do již tak velice zmatené situace tak vyjela další posádka záchranářů, při jejich příjezdu a snaze ženě pomoci je ale tato údajná oběť začala vulgárně urážet a z pokoje je vyhodila.
     Celou zmatenou situaci musí nyní rozplést policisté. "Řešíme případ poškození ubytovny a vzájemného napadání mezi muži narozenými v letech 1981, 1993 a 1983 a ženou narozenou v roce 1992. Veškeré okolnosti konfliktu jsou nyní předmětem šetření a v současné době probíhají výslechy," uvedla tisková mluvčí policie.
     Podle našich informací jsou všichni čtyři účastníci konfliktu pravidelní uživatelé drog a policisty tak nyní kvůli často měněným výpovědím všech čtyř čeká s objasněním tohoto případu opravdu perná práce.
     Tiskové mluvčí záchranářů jsme se zeptali, jak moc agresivní narkoman sanitku poškodil, mluvčí uvedla, že ačkoli muž shodil několik důležitých přístrojů, při kontrole bylo zjištěno, že naštěstí žádný vážněji nepoškodil.

Foto ilustrační - foto z obdobného zásahu v jiné ubytovně


Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.