Foto

Napůl svlečený útočník napadl policistku

Útočníka s rozbitou hlavou po útoku musela do nemocnice odvézt sanitka

pondělí 13. července 07:32 , aktualizace úterý 14. července 08:23

Městská policie Napadení

Partner článku – Alfa Tactical

     Včera po páté hodině odpoledne došlo v Plzni na náměstí Republiky k napadení hlídky městské policie. Podle informací přímo z místa se opilý či zdrogovaný muž vrhl na dívku v uniformě, ale útoku okamžitě zabránil její kolega a útočníka zpacifikoval. Během toho došlo ke zranění útočníka, kterého poté s rozbitou hlavou do nemocnice transportovala sanitka.

     Na to, jak k celé události došlo, jsme se dnes ráno zeptali mluvčí Městské policie Plzeň:  "Ano, informaci Vám mohu potvrdit. Vše začalo tím, že se na naší hlídku obrátil v Kopeckého sadech svědek, který upozornil na muže, jež se svlékl do půl těla a začal obtěžovat ostatní občany nevhodným chováním. Strážníci muže uklidnili, ten si oblékl košili a strážníci ho poté vykázali z místa.
     Muž se přesunul do sadů Pětatřicátníků, pak se rozběhl Riegrovo ulicí a běžel směrem k náměstí Republiky. Zde narazil na další hlídku strážníků, tentokrát z dopravní skupiny," popsala tisková mluvčí strážníků s tím, že se muž s rozpaženýma rukama a zjevným úmyslem zaútočit rozběhl proti strážníkům.
     Muž se pokusil napadnout policistku, respektive strážnici, ale její kolega pohotově útok loktem odrazil. Náraz útočníka srazil k zemi o on si ještě o dlažbu rozbil hlavu v týlní části.
     "Strážníci muže zadrželi, když se uklidnil i ošetřili a poté poskytli doprovod sanitce, která ho odvezla do nemocnice," dokončila mluvčí městské policie.

Foto MP

 


    

Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.