Denně aktualizujeme Speciál o koronaviru pro Plzeňský kraj Odpovědi na všechny vaše dotazy: Zákaz všech návštěv nemocnic a akcí s účastí na 100 osob, uzavření škol, plošná karanténa tisíců lidí, zrušení Oslav osvobození, povinnost karantén, opatření PMDP, ale i mýty a fámy
Foto

Náraz do stromu vůz zcela zdemoloval

Dva vážně zraněné museli z vraku vyprostit hasiči a do nemocnice transportovat vrtulník

20. října 2019 13:15 , aktualizace 13:23

Hasiči Nehody Záchranáři

Partner článku – Mraknet

     V noci na dnešek kolem druhé hodiny došlo k vážné havárii nedaleko Boječnic na Tachovsku.
     "Řidič vozu Renault Twingo narozený v roce 1998 zřejmě nezvládl řízení, vyjel ze silnice a narazil do stromu," popsala tisková mluvčí policie.
     Na místo vyjely všechny záchranné složky a vzlétl i vrtulník LZS.
     Hasiči museli z vraku vozu za pomocí hydraulického zařízení vyprostit řidiče i jeho o dva roky mladší spolujezdkyni. Obou zraněných se poté okamžitě ujali záchranáři.
     "Z místa nehody ZZS leteckou cestou transportovala muže ročník 1998 ve velmi vážném stavu v bezvědomí a se zajištěnými dýchacími cestami na urgentní příjem Fakultní nemocnice. Žena ročník 2000 byla při vědomí, ale s četným zraněními, letecky transportována tamtéž," uvedla tisková mluvčí záchranářů.
      Dechová zkouška na místě nebyla možno provést kvůli zranění, byl nařízen odběr krve a policisté přesnou příčinu a průběh havárie dále šetří.

Foto: Hasiči

 


 

Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.