Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto Video

Muž ve Vochově zastřelil pachatele, který se mu vloupal do domu

Muž se vloupal do domu a majitel ho zastřelil svou legálně drženou zbraní

24. března 2021 09:52 , aktualizace 11:50

Smrt

Partner článku – Alfa Tactical

Aktualizace:

Jaroslav V., který byl dnes zastřelen ve Vochově, byl vrah

Jaroslav V., který byl dnes zastřelen ve Vochově, byl vrah

24. 03. 2021, 11:34, aktualizace 24. 03. 2021, 12:09

Jaroslav V. v minulosti brutálně ubodal sedmašedesátiletého seniora, protože potřeboval dávku pervitinu

Původní článek     


     V noci na dnešek po druhé hodině ráno vyjížděly záchranné složky do Vochova, kde byl v bývalém drážním domku postřelen muž. Podle prvotních informací, které nám policie zatím nepotvrdila, měl majitel domku zastřelit zloděje, který se k němu vloupal oknem. Postřelený zloděj stačil ještě vyběhnout na zahradu, kde zůstal ležet na příjezdové cestě. Bohužel jeho utrpěná zranění se ukázala jako fatální a lékař musel u sedmatřicetiletého muže věku konstatovat smrt. Policisté uzavřeli široké okolí a na místo dorazili kriminalisté i koroner. Zbraň obyvatele domku měla být legálně držená.
     Kriminalisté na místě pracovali až do rána, společně s koronerem ohledali tělo, které poté převzala pohřební služba. Místa činu zadokumentovali, zajistili maximálně možný počet stop, provedli fotodokumentaci a ve věci zahájili úkony trestního řízení.
     "Honza B., co tam bydlí, je slušný a v pohodě chlap, normální táta od rodiny," uvedla nám obyvatelka obce.

     Policisté později potvrdili naši již uveřejněnou informaci, že do domu vnikl muž, proti kterému byla následně ze strany majitele použita legálně držená střelná zbraň. Mluvčí policie dále uvedla, že současné době kriminalisté zjišťují veškeré okolnosti tohoto případu a v tuto chvíli není možné podat bližší informace. Právní kvalifikace bude následně upřesněna.

     Mluvčí záchranné služby uvedla, že na místě poskytli ošetření i manželce střelce. Ta podle našich informací utrpěla šok.


 


Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.