Nedočkavec půjde před soud kvůli své hlouposti

Pro devět dní mu teď hrozí trest až dva roky vězení

11. června 2018 10:27 , aktualizace 12:20

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři

     Jako pořádný vůl si nyní musí připadat mladý muž z Holýšova, který se v pátek dopoledne vyrazil projet autem. „Policisté těsně po jedenácté hodině zastavili a kontrolovali v Holýšově v ulici Pod Makovým vrchem třiadvacetiletého muže, který řídil osobní vozidlo tovární značky Alfa Romeo. Policisté při kontrole zjistili, že mladý muž má rozhodnutím soudu uložen trest zákaz činnosti spočívající v zákazu řízení všech motorových vozidel v délce trvání čtyřiadvaceti měsíců,“ uvedla mluvčí policie.
     Jednalo by se o celkem běžný případ, kdyby ale muži do vypršení zákazu nechybělo pouhých devět dní! Nyní je podezřelý ze spáchání trestného činu dle § 337 Maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání, kdy mu hrozí až dva roky vězení.

Foto ilustrační

Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.