Denně aktualizujeme Speciál o koronaviru pro Plzeňský kraj Odpovědi na všechny vaše dotazy: Zákaz všech návštěv nemocnic a akcí s účastí na 100 osob, uzavření škol, plošná karanténa tisíců lidí, zrušení Oslav osvobození, povinnost karantén, opatření PMDP, ale i mýty a fámy
Foto

Čelní střet dvou vozů na Rokycansku

K Oseku vyjely všechny záchranné složky

22. října 2019 15:34 , aktualizace 19:47

Nehody Záchranáři

     Dnes před třetí hodinou odpoledne došlo na silnici 232 u Oseka na odbočce na Vitinku k čelnímu střetu dvou osobních vozů, dnes již bohužel ke druhému.
     Na místo vyjely všechny záchranné složky, záchranáři si do péče převzali dva zraněné muže, hasiči zlikvidovali únik provozních kapalin, provedli protipožární opatření a uvolnění křižovatky.
     Ačkoli nehoda vypadala vážně, účastníci naštěstí utrpěli jen velmi lehká zranění. "Muž ročník 59 se zraněním od pásu a muž ročník 85 s několika drobnými poraněními byli po ošetření transportováni na chirurgické oddělení rokycanské nemocnice," uvedla tisková mluvčí záchranářů.
     "Řidič narozený v roce 1985 jel vozem Škoda Octavia ve směru na Vitinku a podle dosud zjištěných informací nedal při odbočování vlevo přednost protijedoucímu řidiči ve voze Renault Thalia," doplnila tisková mluvčí policie s tím, že dechové zkoušky na alkohol byly u obou řidičů negativní. 
     Policie se nehodou dále zabývá.