Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Těžce zraněnou řidičku museli z vraku vystříhat hasiči

Ženu v bezvědomí a na umělé plicní ventilaci do nemocnice transportovali letecky

19. prosince 2022 17:34 , aktualizace 17:34

Hasiči Nehody Záchranáři

     Dnes před druhou hodinou odpoledne došlo u Hunčic na severním Plzeňsku k vážné dopravní nehodě, při které se střetly dva osobní vozy. Z místa bylo hlášeno vážné zranění ženy, k nehodě proto vyjely všechny záchranné složky a byl povolán i vrtulník Letecké záchranné služby z Líní.

     Hasiči z vozu museli za použití hydraulického zařízení vyprostit řidičku v bezvědomí, kterou si následně do péče převzali záchranáři. "Ženu jsme s těžkými zraněními, v bezvědomí a na umělé plicní ventilaci transportovali cestou LZS na Emergency Fakultní nemocnice Lochotín," uvedla nám tisková mluvčí záchranářů.

     "Řidička narozená v roce 1993 jela s vozem Peugeot 108 po vedlejší silnici směrem od Hunčic a na křižovatce nedala přednost po hlavní silnici jedoucímu řidiči narozenému v roce 1987, který jel s vozem Ford Focus od Plzně na Karlovy Vary," popsal nehodu tiskový mluvčí policie s tím, že zatímco u řidiče bylo požití alkoholu vyloučeno dechovou zkouškou, u řidičky ji vzhledem ke zdravotnímu stavu nebylo možné provést a byl proto nařízen odběr krve v nemocnici.
     Policisté se nehodou dále zabývají.     

Foto HZS

 


Klimahome

Specialista na klimatizace a tepelná čerpadla. O klienty se postaráme od A do Z: poradíme s výběrem, zaměříme, připravíme kalkulaci projektu na míru, profesionálně nainstalujeme a postaráme se o záruční i pozáruční servis. Dokážeme pomoci i se zajištěním financování a vyřízením dotace.