Foto

Střet dvou vozidel se zraněním

Nehoda blokovala rušnou křižovatku v Plzni

středa 15. ledna 18:16 , aktualizace 19:18

Partner článku – Eldar Taxi

     Dnes odpoledne ve čtvrt na šest došlo v Plzni na křižovatce Domažlická - Vejprnická - Skvrňanská ke střetu dvou osobních aut. Z místa bylo hlášeno, že došlo ke zranění jedné osoby, takže k nehodě vyjeli jak hasiči, tak i záchranáři. 
     K dopravní nehodě mělo dojít tak, že řidič narozený v roce 1994 jel ve vozidle Mazda 3 po Skvrňanské směrem do Domažlické ulice, po Vejprnické v tu chvíli přijížděla žena narozená v roce 1958 ve vozidle BMW X5 a chtěla odbočovat do Skvrňanské. Obě vozidla se v křižovatce střetla a při nehodě utrpěla zranění řidička BMW, která byla po ošetření na místě transportována do nemocnice. Křižovatka je řízena semafory, které byly v době nehody v provozu, kdo vjel do křižovatky na červenou, nám policisté neuvedli s tím, že nehodu ještě šetří.
     Nehoda blokovala dopravu, tvořily se kolony a provoz v době zásahu záchranných složek řídili policisté a chvíli i hasiči.
     Přesnou příčinu a průběh nehody policisté v současné chvíli teprve šetří, zatím pouze vyloučili požití alkoholu obou účastníků nehody. 


 


Eldar Taxi

Mladá taxislužba, působící na Plzeňském trhu krátce, ale zároveň první společnost v Plzni, která ke zprostředkování objednávek využívá moderní technologie. Našim cílem je spokojenost zákazníků, a toho se snažíme docílit kvalitou služeb za příznivou cenu.