Foto

Hromadná nehoda čtyř aut u Kozolup

Ohlížející se řidička způsobila střet čtyř aut

23. dubna 2021 17:11 , aktualizace 19:50

Nehody

Partner článku – Klimahome

     Dnes odpoledne kolem druhé hodiny došlo mezi Kozolupy a Městem Touškov přibližně 500 metrů od Kozolup k hromadné dopravní nehodě. "Řidička narozená v roce 1987 ve voze Škoda Superb jela z Touškova na Kozolupy, zřejmě se plně nevěnovala řízení a přejela s vozem do protisměru, kde se postupně střetla se třemi protijedoucími vozidly," popsala tisková mluvčí policie. Z prvotních informací vyplývá, že se řidička měla ohlédnout právě na děti na zadní sedačce.
     Z místa byly hlášeny dvě zraněné malé děti, takže k nehodě vyjely všechny záchranné složky. Hasiči zajistili místo události a záchranáři si do péče převzali dva malé pacienty ze Škody Superb. Podle mluvčí záchranářů naštěstí nebyly děti zraněny nijak vážně.
     Komunikace byla po dobu zásahu zcela uzavřena, policisté u všech řidičů vyloučili požití alkoholu dechovými zkouškami a nehodou se dále zabývají.

Foto HZS

 


Klimahome

Specialista na klimatizace a tepelná čerpadla. O klienty se postaráme od A do Z: poradíme s výběrem, zaměříme, připravíme kalkulaci projektu na míru, profesionálně nainstalujeme a postaráme se o záruční i pozáruční servis. Dokážeme pomoci i se zajištěním financování a vyřízením dotace.