Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Auto na střeše i střet čtyř vozů

Záchranné složky během čtyřiadvaceti hodin vyjížděli ke dvěma nehodám na dálnici

Autor: Petr Novák pondělí 4. března 11:55 , aktualizace 12:14

Dálnice Nehody


     Včera krátce před polednem došlo na dálnici D6 ve směru ze Sokolova na Cheb k dopravní nehodě, během které se osobní vůz Toyota Avensis převrátil na střechu.
     Z místa bylo nahlášeno zranění starší řidičky, takže k nehodě vyjely všechny záchranné složky.

     Hasiči zajistili místo nehody a provedli protipožární opatření, zatímco záchranáři si do péče převzali řidičku s naštěstí jen lehkým zraněním, kterou po ošetření na místě transportovali do nemocnice v Sokolově.     

     "Osmasedmdesátiletá řidička nepřizpůsobila rychlost, v zatáčce najela na krajnici a narazila do svodidel, načež strhla řízení, její vůz se převrátil a narazil do středových svodidel," popsal nám nehodu mluvčí policie s tím, že policisté u řidičky vyloučili požití alkoholu dechovou zkouškou a nehodou se dále zabývají.


Další nehoda na D6

     K další nehodě na stejné dálnici došlo i dnes ráno kolem osmé hodiny před sjezdem na Kynšperk, kdy se střetla čtyři vozidla.
     Podle prvotních informací mělo dojít k řetězovému střetu za sebou jedoucích vozidel, při kterém byla lehce zraněna jedna řidička.

     Na místo opět vyjely všechny záchranné složky, hasiči zajistili prostor a provedli protipožární opatření, zatímco záchranáři ošetřili a do nemocnice transportovali zraněnou ženu.

     Policisté u všech čtyř řidičů vyloučili požití alkoholu dechovými zkouškami a okolnostmi nehody se dále zabývají.


 
BYTOVÝ DŮM SLOVANSKÁ

POHODLNÉ BYDLENÍ V CENTRU PLZNĚ – Výborná lokalita ve všech ohledech Projekt výstavby bytového domu na Slovanské v Plzni zúročuje výhody malé vzdálenosti do městského centra a zázemí městské čtvrti Slovany.