Foto

Úhybný manévr nezvládla

Při havárii dodávky byly zraněny tři ženy

čtvrtek 13. května 11:31 , aktualizace 11:32

Nehody Záchranáři

Partner článku – Jídlonoš

     V noci na dnešek po desáté hodině došlo mezi Sulislaví a Úlicemi k havárii dodávky Fiat s pěti cestujícími. Protože bylo z místa hlášeno několik zraněných, vyjely k havárii všechny záchranné složky.
     Hasiči zajistili místo události a provedli protipožární opatření, tři zraněné si převzali do péče záchranáři. "Z místa nehody jsme  transportovali tři ženy, všechny s lehkými zraněními do Fakultní nemocnice na Lochotíně," uvedla tisková mluvčí záchranářů.
     Jak k havárii došlo popsala tisková mluvčí policie: "Čtyřiačtyřicetiletá žena jela s dodávkou Fiat Ducato směrem na Úlice a podle  svého vyjádření nepřiměřeně reagovala na lesní zvěř, která jí měla vběhnout do jízdní dráhy. V důsledku toho žena najela na pravou nezpevněnou krajnici a následně havarovala v pravém silničním příkopu."
     Ve vozidle cestovaly další tří ženy, dvě z nich byly společně s řidičkou převezeny do nemocnice na ošetření. Požití alkoholu policisté vyloučili provedenou dechovou zkouškou. Nehodou se i nadále policisté zabývají.


 


Jídlonoš

Rozvoz a donáška obědů pro domácnosti a firmy • rozvoz a donáška obědů pro seniory • široký výběr jídel • pokrytí Plzeň a široké okolí