Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Auto se čtyřmi cestujícími se po nehodě převrátilo

Víkend byl ve znamení mnoha dopravních nehod, zde je další z nich

18. prosince 2023 10:38 , aktualizace 10:46

Nehody


     V sobotu těsně po čtrnácté hodině došlo k dopravní nehodě u Hrádku u Sušice. Z místa byl hlášen převrácený osobní automobil se čtyřmi pasažéry. Na místo proto opět vyjížděly všechny záchranné složky.

      "Při našem příjezdu již byli všichni cestující z havarovaného vozidla venku a jich zranění naštěstí nebyla hodnocena jako vážná. Muž i ženy jedoucí ve vozidle si tak vybrali ohromnou dávku štěstí. My jsme zajistili místo nehody, provedli protipožární opatření i zamezili úniku provozních kapalin," uvedli hasiči.

     Řidiče narozeného v roce 1941 i jeho tři spolujezdkyně narozené v letech 1952, 2003, 2016 si poté převzali po péče záchranáři a transportovali je do nemocnice. 

     "Řidič vozidla Škoda Fabia narozený v roce 1941 jel ve směru jízdy na Hrádek u Sušice, kdy z dosud nezjištěných příčin  vyjel v pravotočivé zatáčce vlevo na navazující komunikaci a dále vpravo mimo komunikaci, kde nejprve havaroval v silničním příkopu. Poté přední částí vozidla narazil do stromu a následně se jeho vozidlo převrátilo na střechu. Dechová zkouška byla negativní, příčinou a okolnostmi dopravní nehody se policisté nadále zabývají," doplnila informace mluvčí policie.

Foto: hasiči

 


BYTOVÝ DŮM SLOVANSKÁ

POHODLNÉ BYDLENÍ V CENTRU PLZNĚ – Výborná lokalita ve všech ohledech Projekt výstavby bytového domu na Slovanské v Plzni zúročuje výhody malé vzdálenosti do městského centra a zázemí městské čtvrti Slovany.