Řidič kamionu zemřel za jízdy

Dálnici D5 ve směru od Rozvadova na Plzeň zcela uzavřela smrtelná dopravní nehoda

čtvrtek 4. června 10:05 , aktualizace 13:18

Dálnice Doprava Nehody Smrt

Partner článku – Mraknet

     Dnes ráno kolem sedmé hodiny došlo na 112 kilometru dálnice D5, tedy zhruba v úrovni Stříbra, ve směru z Rozvadova na Plzeň, k dopravní nehodě.
     Podle první zprávy z místa se zde střetly dva kamiony, přičemž jeden z nich najel na středová svodidla a jsou neprůjezdné dva jízdní pruhy, na místě zasahují hasiči a záchranáři.
     Střet s druhým kamionem se nakonec ale nepotvrdil. "Řidič kamionu narozený v roce 1985 jel s nákladní soupravou po D5 ve směru na Prahu. Z dosud zjištěných informaci vyplývá, ze na 112 km při jízdě v mírném stoupání řidič zřejmě v důsledku zdravotní indispozice zkolaboval a při samovolném scouvaní pak zadní části návěsu havaroval ve středových svodidlech.
     Nákladní souprava zůstala stát přes oba jízdní pruhy. Řidiči byla poskytována první pomoc kolemjedoucími řidiči, následně i hlídkou dálničních policistů za pomoci defibrilátoru až do příjezdu záchranné služby, přesto se jej nepodařilo oživit. Případem se nyní zabývají tachovští kriminalisté,"
uvedla mluvčí policie. Vše nasvědčuje tomu, že řidič zemřel na infarkt.
     Dálnice D5 ve směru na Prahu je v místě nehody zcela uzavřena, doprava je odkloněna na exitu 119 na Benešovice, zpět na D5 je možné najet na exitu 107 na Stříbro.

Úvodní foto ilustrační

Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.