Série sobotních nehod bohužel pokračuje

Nehoda na dálnici D5, zranění dva lidé, poté nehoda u Semněvic a zde zraněni tři lidé

sobota 23. května 18:36 , aktualizace 20:39

Série sobotních nehod bohužel pokračuje:

     Dnes odpoledne před pátou hodinou došlo na 125 kilometru na dálnice D5, tedy u Boru, k dopravní nehodě osobního vozu. Z místa bylo hlášeno zranění dvou osob takže k nehodě vyrazily všechny záchranné složky.
     "Řidič osobního vozidla Škoda Octavia jel směrem na Rozvadov. Za deště na mokrém povrchu vozovky nepřizpůsobil rychlost jízdy, dostal smyk a s vozem vyjel mimo komunikaci, kde havaroval. Test alkohol měl řidič negativní," popsala nehodu mluvčí policie.
     Záchranná služba uvedla, že na místě ošetřila a se středně těžkým zraněním do nemocnice transportovala ženu narozenou v roce 1999 a muže narozeného v roce 1990. Oba byli transportováni pozemní cestou na Urgentní příjem Fakultní nemocnice Plzeň Lochotín. 

     Jen o chvíli později jel řidič narozený v roce 1967 se Škodou Roomster po silnici od Semněvic a nedal přednost v jízdě zprava jedoucímu vozidlu Škoda Octavia. Octavii řídil muž narozený v roce 1959 jedoucí směrem na Horšovský Týn. Došlo ke střetu vozů a zranění dvou mužů a jedné ženy.

     Další nehoda se zraněním byla v půl sedmé večer na silnici mezi Mrákovem a Domažlicemi, kde narazilo osobní vozidlo do mostu. 

Dnes jsme již psali:

Sobota plná nehod a převrácených aut

Sobota plná nehod a převrácených aut

23. 05. 2020, 12:59, aktualizace 23. 05. 2020, 18:41

Jeden člověk již zemřel a několik zraněných transportovali do nemocnic

Foto: Ilustrační