Foto Video

Policisté již dopadli řidiče, který způsobil dopravní nehodu a z místa utekl

Aktualizace článku o úterní dopravní nehodě na Klatovské třídě v Plzni

25. března 2022 08:15 , aktualizace 08:29

Pátrání

Partner článku – Alfa Tactical

Aktualizováno:

     Mluvčí policie nám potvrdila, že policisté již dopadli řidiče, který v úterý utekl od dopravní nehody, ke které došlo na křižovatce ulic Klatovská, 17. listopadu a Sukova v Plzni. Muž se pod tíhou důkazů k řízení vozu přiznal. Podle našich informací je to Ukrajinec narozený v roce 1989. 

Původní článek: 

     V úterý před polednem došlo na křižovatce ulic Klatovská, 17. listopadu a Sukova ke střetu dvou osobních vozů.
     Podle informací z místa jel řidič s vozem Škoda na zelenou z ulice Sukova a v té chvíli po Klatovské ve směru od centra přijíždělo vozidlo Audi, které podle svědků mělo jet na červenou.

     Řidič Škody již nestačil zareagovat a tak došlo ke střetu, po kterém zůstala obě auta stát na tramvajových kolejích.


     Řidič Audi, který dle všeho nehodu způsobil, se místě zprvu vymlouval, že jel na žlutou, pak si ale něco vzal ze svého vozu a z místa uprchl. Podle svědků šlo ukrajinsky hovořícího muže ve věku asi 30 let, vysokého asi 175 cm, s velice krátkými vlasy, štíhlé postavy a oblečeného v modrých jeansech, hnědém triku a černé prošívané bundě.

     Hasiči zajistili místo události, dopravní policisté nehodu šetří a policisté z dalších hlídek v okolí pátrají po uprchlém řidiči. 

     Oba vozy jsou nepojízdné, zůstaly stát v křižovatce, a proto se čeká na odtahovou službu. Tramvajový provoz ve směru do centra je v tuto chvíli zastaven.


 


Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.