Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Nehoda na výjezdu z Rooseveltova mostu

U střetu dvou osobních vozů zasahují všechny záchranné složky

8. května 2021 15:50 , aktualizace 17:52

     Dnes odpoledne kolem třetí hodiny došlo na čtyřramenné křižovatce ulic Rooseveltova x Otýlie Beníškové x Na Roudné x Lochotínská v Plzni ke střetu dvou osobních vozů. Při nehodě došlo ke zranění řidičky, takže na místo opět vyjely všechny záchranné složky. 
    Na místě bylo zjištěno, že jde o střet Toyoty rozvážkové služby, který řídila žena a Škody Rapid, který řídil muž. Zraněnou řidičku a další ženu si převzali záchranáři, zatímco hasiči zajistili místo nehod a provedli protipožární opatření. "Z místa události jsme transportovali dvě ženy, narozené v letech 1983 a 1974, s lehkými zraněními na Urgentní příjem Fakultní nemocnice Plzeň," uvedli nám záchranáři. Nehoda blokuje provoz a policisté uzavřeli ulici Otýlie Beníškové ve směru do centra.
     Nehodu měl dle svědků i svého vlastního vyjádření zavinit řidič škodovky, který nedal přednost Toyotě, ale na vyjádření policistů, kteří jsou stále ještě na místě, čekáme a poté doplníme. 

Aktualizace 17,40 h:
     "Řidička Toyoty Aygo narozená v roce 1986 jela ve směru do centra. Řidič narozený v roce 1964 jel s vozidlem Škoda Rapid a odbočoval od nákupního centra. Ve škodě cestovali ještě dva spolujezdci. Žena ročník 1974, muž 2001. Alkohol na místě policisté vyloučili dechovou zkouškou u obou řidičů," uvedla nám mluvčí policie.

Dnes došlo k více dopravním nehodám, další zde:

Přibývají nehody, dnes již dvě vážné

Přibývají nehody, dnes již dvě vážné

08. 05. 2021, 09:07, aktualizace 08. 05. 2021, 14:09

U jedné nehody byly zraněny děti, k druhé zase musel letět vrtulník LZS


 


Hop Taxi • 607 277 277

Jsme sdružení taxikářů v Plzeňském kraji a pro zákazníky udržujeme skvělé ceny. Naši řidiči jsou prověření profesionálové a jsou pro Vás k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, a to buď na telefonu nebo naší mobilní aplikaci.