Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Řidič se otáčel na hlavním tahu, smetla ho dodávka

U dnešní ranní dopravní nehody zasahovaly všechny záchranné složky

Autor: Karel Aleš úterý 2. dubna 11:38 , aktualizace 11:42

Nehody


     Dnes ráno v šest hodin došlo na silnici I/26 u Újezdu na Domažlicku k dopravní nehodě, během které se střetla dodávka a osobní automobil.

     Z místa bylo hlášeno zranění jednoho z řidičů, takže k nehodě vyjely všechny záchranné složky.

     Hasiči zajistili místo nehody, provedli protipožární opatření a zlikvidovali uniklé provozní kapaliny. Záchranáři si do péče převzali řidiče osobního vozu.
     "Muž narozený v roce 1958 byl s lehčími zraněními transportován do nemocnice v Domažlicích," uvedla nám tisková mluvčí záchranářů.

     "Řidič narozený v roce 1958 jel s vozidlem tovární značky Škoda ve směru od obce Horšovský Týn na obec Babylon, kdy se začal s vozidlem u autobusové zastávky otáčet ve směru zpět na obec Horšovský Týn. Přitom nedal přednost v jízdě dodávce značky Man jedoucí po hlavní silnici a došlo ke střetu. Alkohol byl u obou řidičů dechovou zkouškou vyloučen," doplnila mluvčí policie s tím, že policisté se okolnostmi nehody dále zabývají.

Foto HZS


     Před pouhými šesti dny došlo nedaleko tohoto místa k jiné, tentokrát vážné dopravní nehodě, také zaviněné nevhodným otáčením:

Za dnešní ranní vážnou dopravní nehodou je otáčení jednoho z řidičů

      Ve středu 27. března kolem sedmé hodiny ráno došlo na silnici I/26 mezi Stodem a Holýšovem k dopravní nehodě, během které se střetla dvě osobní auta značek Škoda a Ford. Přičemž Ford byl po střetu odražen mimo silnici, kde se převrátil na střechu.

     K nehodě vyjely všechny záchranné složky a provoz na silnici byl zcela zastaven.

      Hasiči zajistili místo nehody, provedli protipožární opatření a zlikvidovali unikající provozní kapaliny, zatímco záchranáři si do péče převzali jednu zraněnou osobu, kterou po ošetření na místě transportovali do nemocnice.

    "My jsme z místa na Akutní příjem Fakultní nemocnice Plzeň Lochotín transportovali muže narozeného v roce 1992 s četnějšími lehčími zraněními a zejména pro mechanizmus nehody," uvedla nám mluvčí záchranářů.

     "Podle dosud zjištěných informací jel řidič narozený v roce 1957 s vozidlem Škoda Octavia ve směru jízdy od Holýšova na Stod. V místě, kde jsou pro každý směr jízdy dva jízdní pruhy, se s vozidlem otáčel a došlo ke střetu s vozidlem Ford jedoucím stejným směrem.
     Řidič vozidla Ford narozený v roce 1992 byl transportován do nemocnice. Provedené dechové zkoušky byly negativní a oba řidiči ve vozidlech cestovali sami,"
 uvedla nám mluvčí policie s tím, že příčinou a okolnostmi dopravní nehody se policisté nadále zabývají.


 AZ Catering services s.r.o.

AZ Catering pro Vás zajistí: rautové pohoštění, buffet, korporátní oslavu, občerstvení při semináři nebo konferenci, významný firemní oběd, recepci, banket, koktejl, občerstvení při firemním plesu, občerstvení při kulturní a společenské události nebo tematickou akci pro pobavení Vašich hostů.