Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Silně opilý řidič havaroval a zranil tak sebe i svoji mladistvou spolujezdkyni

Víkend byl ve znamení mnoha dopravních nehod, zde je jedna z nich

18. prosince 2023 09:57 , aktualizace 10:47

Alkohol Nehody

Partner článku – Ski klinovec


     V sobotu kolem osmé hodiny večer došlo na silnici číslo II/605 vedoucí z Rozvadova na Přimdu k dopravní nehodě, během které vyletělo osobní vozidlo ze silnice.
     Vzhledem k tomu, že z místa bylo hlášeno zranění dvou osob, k nehodě vyjížděly všechny záchranné složky.

     Řidiče narozeného v roce 2003 i jeho spolujezdkyni narozenou v roce 2005 převzali záchranáři a transportovali je do nemocnice.

      "Řidič vozidla Renault narozeného v roce 2003 jel ve směru jízdy na Rozvadov, kdy podle dosud zjištěných informací nepřizpůsobil rychlost jízdy zejména svým schopnostem, vlastnostem vozidla a stavu pozemní komunikace a při projíždění levotočivé zatáčky vyjel s vozidlem mimo pozemní komunikaci. 
     Dechová zkouška řidiče byla pozitivní s hodnotou 2,04 promile alkoholu. Řidič se dále podrobil odběru krve a policisté zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky,"
uvedla nám mluvčí policie s tím, že policisté se případem dále zabývají.

Foto: hasiči

 


Ski klinovec

Největší lyžařsky propojený areál v ČR. Přes 31 km sjezdovek všech obtížností. 5 lanovek z toho 3 s oranžovou bublinou. Luxusní večerní lyžování na modré sjezdovce dlouhé 1,5km a s nejnovější lanovkou s vyhřívanými sedadly. Lyžařská škola s dětským parkem s posuvnými pásy v Jáchymově.