Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Vážná nehoda sanitky, na místě přistává vrtulník LZS

Muž utrpěl polytrauma, z vraku sanitky ho museli vyprostit hasiči

7. června 2023 13:17 , aktualizace 14:26

Doprava Hasiči Nehody Záchranáři


      Dnes před půl jedenáctou dopoledne došlo u Neuraz nedaleko Nepomuku k dopravní nehodě, po které skončila převozová sanitka firmy CD Sanitar na boku v lese. Z místa bylo hlášeno vážné zranění a zaklínění řidiče, takže k nehodě vyjely všechny záchranné složky.
     Hasiči zajistili místo nehody a k vyproštění řidiče z kabiny museli vůz zapřít stabilizačními tyčemi a vyříznout čelní sklo. 

        Těžce zraněného řidiče, který ve voze jel sám, si po vyproštění převzali záchranáři a vzhledem k jeho stavu byl povolán i vrtulník Letecké záchranné služby. "Vážně zraněného pětapadesátiletého řidiče sanitky transportuje vrtulník LZS s polytraumatem, ale naštěstí při vědomí na Emergency Fakultní nemocnice Plzeň," uvedli nám záchranáři.

     Okolnosti nehody šetří policie, jejich zprávu doplníme hned, jak bude k dispozici.

Radku, drž se!

     S řidiči Sanitaru se samozřejmě při našich reportážích potkáváme velmi často. Takže se na nás krátce po nehodě obrátili kolegové zraněného řidiče Radka s tím, že budou rádi, když do článku pro něj doplníme vzkaz: "Radku drž se! Myslíme na tebe a všichni ti přejeme brzké uzdravení."

Aktualizace:

     Jak k nehodě došlo, nám popsala tisková mluvčí policie: "Řidič narozený v roce 1967 jel od obce Polánka na Neurazy, nepřizpůsobil rychlost jízdy a po projetí pravotočivé zatáčky přejel do protisměru a havaroval vlevo mimo komunikaci.
     U řidiče byla provedena dechová zkouška s negativním výsledkem a policisté se nehodou dále zabývají."
KS Therm

Nabízíme instalatérské, topenářské a plynařské práce včetně revizí. Dodáváme a montujeme tepelná čerpadla, solární systémy, rekuperace, kogenerační jednotky, kotle, podlahové i stěnové topení či kompletní systémy vytápění. Provádíme zateplování budov, výměny oken a stoupaček i kompletní koupelny.