Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto Pátrání

Nehoda tří aut, viník z místa utekl a v tuto chvíli po něm pátrá několik hlídek včetně psovoda

Mezi Sulkovem a Líněmi došlo k dopravní nehodě, v okolí právě probíhá pátrací akce

Autor: Karel Aleš sobota 8. června 10:59 , aktualizace 11:07

Alkohol Cizinci Pátrání

Partner článku – Cortusa_group


     Dnes v deset hodin dopoledne došlo mezi Sulkovem a Líněmi k dopravní nehodě, během které se střetla tři osobní vozidla.

      Z místa bylo hlášeno nejen možné zranění jedné osoby, ale také, že viník nehody z místa utekl, takže k nehodě okamžitě vyjeli nejen záchranáři, dopravní policisté a hasiči, ale také několik dalších hlídek a psovod se psem.

     Hasiči zajistili prostor nehody, provedli protipožární opatření a pomocí sorbentu zlikvidovali uniklé provozní kapaliny. Záchranáři zkontrolovali účastníky nehody, naštěstí ale zdravotní stav žádného z nich nevyžadoval transport do nemocnice.

     Podle informací z místa k dopravní nehodě došlo tak, že řidič vozidla Peugeot jedoucí směrem na Plzeň začal předjíždět, ačkoli v tu chvíli proti němu jelo jiné vozidlo. Šlo o VW Polo, jehož řidička již neměla šanci reagovat, došlo ke střetu, po kterém Peugeot ještě zasáhl vozidlo značky Mercedes.

     Svědci nehody nám na místě uvedli, že v Peugeotu jeli dva značně opilí Ukrajinci a řidič okamžitě po střetu z místa utekl.

     Policisté zajistili zbývajícího muže z Peugeotu a několik hlídek včetně psovoda v tuto chvíli pátrá po uprchlém řidiči.

    Provoz je řízen kyvadlově.

 

Cortusa_group

Pečlivě vybíráme místa, kam umístíme naše projekty. Můžete si tedy být jisti bezpečnou lokalitou v blízkosti přírody i dostupnou z hlediska občanské vybavenosti. Neděláme jen pouhé stavební projekty. Našim klientům plníme sny a přání a pomáháme jim tak vytvořit opravdový domov.