Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Nehoda tří vozů u železničního přejezdu

V Samaritské ulici zasahují všechny záchranné složky

27. března 2023 12:37 , aktualizace 12:42

Doprava Nehody Záchranáři


     Dnes před jedenáctou hodinou dopoledne došlo v Samaritské ulici v Plzni přímo u železničního přejezdu k dopravní nehodě, při které osobní vůz Škoda Yeti řízený ženou přejel do protisměru a narazil do zaparkovaných vozů.

     Podle informací z místa se řidičce udělalo nevolno, na přejezdu nezvládla řízení a pokračovala rovně. Naštěstí nedošlo ke střetu s protijedoucími auty, řidičce se ale nepodařilo zabrzdit a její vůz tak zastavil až náraz do dvou zaparkovaných aut a křoví.

     Na místo vyjely všechny záchranné složky, hasiči zajistili místo události a provedli protipožární opatření, zatímco řidičku si do péče převzali záchranáři. "Ženu narozenou v roce 1978 jsme transportovali do Fakultní nemocnice Bory pro zdravotní indispozici, která nastala při řízení osobního automobilu," uvedli nám záchranáři.

     Okolnosti nehody na místě šetří policisté, zatím je možné pouze uvést, že řidička měla dechovou zkoušku na alkohol negativní.

     Místo nehody je s opatrností průjezdné.

    

Pdigital

Orientujeme se na výkonnostní kampaně a budování značky na sociálních sítích. Naší expertízou jsou PPC kampaně a správa sociálních sítí (obsah i výkonnostní kampaně).