Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Nehoda u Borského parku

V noci na dnešek došlo v Plzni k více dopravním nehodám, zde je první z nich

23. prosince 2023 11:36 , aktualizace 12:01

Nehody


     Včera večer došlo v Plzni na křižovatce ulic U Borského parku x Klatovská ke střetu dodávky s osobním vozem. Vzhledem k tomu, že se nehoda obešla bez zranění, na místo vyjížděli pouze policisté a hasiči.

     Hasiči zajistili místo nehody, provedli protipožární opatření a zlikvidovali únik provozních kapalin. Nehoda také zkomplikovala provoz autobusů městské hromadné dopravy.

     "Včerejšího dne po osmé hodině večer jel řidič vozidla VW Multivan narozený v roce 1980 ve směru jízdy z centra Plzně a při odbočování z Klatovské ulice do ulice U Borského parku nedal přednost protijedoucímu řidiči vozidla BMW narozenému v roce 1975 jedoucímu od Litic směrem do centra Plzně a došlo ke střetu obou vozidel," uvedla nám mluvčí policie s tím, že nehoda se obešla bez zranění a provedené dechové zkoušky byly u obou řidičů negativní.


 


Dluhopisy

Porazte inflaci s Dluhopisy - Investujte do tavedených firem a ochraňte své úspory. Nejvíce korporátních dluhopisů s notářským zápisem o přímé vykonatelnosti. Nakupujte dluhopisy zdravých českých firem na nejstarší dluhopisové platformě. Nízké minimální investice. Přední informační servis.